Važení rodiče,
tímto Vás, resp. vaše drobečky chceme pozvat na letní akce s Olympem.

Připravili jsme pro Vaše děti příměstské kempy nebo výjezdové soustředění, kde mohou děti strávit týden plný sportu a zábavy.

PROGRAM je kombinací pohybových aktivit, zábavy, sportu a výletů do blízkého okolí. Děti jsou podle věku rozděleny v týmech a každý z týmů je veden zkušenými trenéry.

Příměstské kempy organizujeme ve více termínech a lokalitách v Praze, aby si každý mohl vybrat. Kluky a holky přijímáme každé ráno a k večeru je opět předáváme rodičům. Kempy jsou pro děti od 5 let.

Výjezdové soustředění se bude konat v Železném Brodě, kdy v pondělí naskáčeme do autobusů a v pátek jsme zpět. Soustředění též pro děti od 5 let, avšak pro odvážnější holky a kluky, kteří zvládnou týden bez rodičů :-D.

Během společného sportovního týdne mají hráči možnost zlepšit se ve florbale, užít si spoustu skvělých sportovních a společenských her, zažít mnoho hezkých chvil a seznámit se s kamarády z okolních florbalových kroužků a tréninků. Užijeme si tréninky ve sportovní hale nebo tělocvičně, program na venkovních sportovištích, regeneraci na výletě v přírodě.

Stravování je zajištěno kvalitní lokálních restauracích nebo jídelnách.

Přihlašovat se můžete na : ZDE

Těm, kteří jsou již přihlášeni děkujeme a třeba si vyberete ještě některý z dalších termínů na letáčku v příloze.

Těšíme se na Vás v létě
Olymp Florbal