Příměstské kempy a soustředění 2021

I v roce 2021 máme pro Vaše děti připravenou spoustu florbalových příměstských táborů a soustředění. Na nic nečekejte, přihlaste děti na florbalové kempy a dopřejte jim skvělé zážitky z letních prázdnin 2021!

Florbalové příměstské kempy

Na florbalovém příměstském táboře se nepřespává, děti a mládež přicházejí každý den ráno a v odpoledních hodinách odcházejí domů. Během dne je na programu spousta sportovních zážitků – florbalové tréninky v hale, všeobecná sportovní průprava, venkovní kolektivní sporty, výlety a společenský program. Příměstský kemp je určen pro všechny věkové kategorie. Hráči jsou v průběhu kempu následně rozděleni do skupin dle věku.

Florbalové soustředění v Železném Brodě

Florbalové soustředění je výjezdové, děti a mládež v místě soustředění přespávají. Během soustředění je zajištěna plná penze. Jsou na programu florbalové tréninky, všeobecná sportovní průprava, venkovní hry, výlety a společenský program. Soustředění jsou vypsány do termínů dle věkové kategorie.

Floorball All-star camp

Florbalový All-star kemp je novinka pro rok 2021, kdy proběhne úplně první ročník. Tento kemp je určen pouze pro závodní hráče/ky a oslovené talenty z florbalových kroužků. Kemp probíhá formou příměstského kempu. Hráči ráno dorazí do sportovního areálu a večer se vrací domů. Užijí si týden napěchovaný sportem a nejen jím.

Ukázka z našeho florbalového kempu:

Podpořili nás

Seznam všech našich partnerů.