Příměstské kempy a soustředění 2024

I pro rok 2024 máme pro Vaše děti připravenou spoustu sportovních příměstských táborů a soustředění. Na nic nečekejte, přihlaste děti na florbalové kempy a dopřejte jim skvělé zážitky. Florbalové kempy probíhají o letních prázdninách 2024.

Florbalové příměstské kempy

Na florbalovém příměstském táboře se nepřespává, děti a mládež přicházejí každý den ráno a v odpoledních hodinách odcházejí domů. Během dne je na programu spousta sportovních zážitků – florbalové tréninky v hale, všeobecná sportovní průprava, venkovní kolektivní sporty, výlety a společenský program. Příměstský kemp je určen pro všechny věkové kategorie. Hráči jsou v průběhu kempu následně rozděleni do skupin dle věku.

Florbalové soustředění v Železném Brodě

Florbalové soustředění je výjezdové, děti a mládež v místě soustředění přespávají. Během soustředění je zajištěna plná penze. Jsou na programu florbalové tréninky, všeobecná sportovní průprava, venkovní hry, výlety a společenský program. Soustředění jsou vypsány do termínů dle věkové kategorie.

Floorball All-star camp

Florbalový All-star kemp je určen pro závodní hráče/ky a oslovené talenty z florbalových kroužků. Účast doporučujeme i jako přípravu pro nové hráče/ky, kteří plánují nastoupit do závodního družstva. Kemp probíhá formou příměstského kempu. Hráči ráno dorazí do sportovního areálu a večer se vrací domů. Užijí si týden napěchovaný sportem a nejen jím.

Ukázka z našeho florbalového kempu: