Od 19.6 do 26.6.2021 se uskutečnil druhý ročník HER OLYMPU, kdy nově letos přibyla kategorie pro starší žáky. Smyslem těchto her je setkání a změření sil jednotlivých tréninkových tréninkových center.

FOTOGALERIE ZDE

VIDEO ZDE

PŘÍPRAVKA / ELÉVOVÉ 19.6.2021

V této kategorii se stejně jako minulý rok hrálo o PPPPP (Putovní pohár prezidenta Pavla Piecha). Celkem se utkalo 6 týmů a systém turnaje 3+1 a každý s každým zaručil, že si hráči a hráčky užijí florbalu vice než dost. Ve hře však také byly individuální ceny pro nejlepšího brankáře, střelce, nahrávače a dribléra.

TURNAJ

1. místo ZBRASLAV & RADOTÍN

2. místo Stodůlky

3. místo Pankrác & Michle & Hagibor

DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Nejlepší brankář – Jošt Mimra

Nejlepší střelec – Martin Středa

Nejlepší nahrávač – Jakub Mleziva a Maxmilián Krejčí

Nejrychlejší driblér – Jan Lačňák

MLADŠÍ ŽÁCI 20.6.2021

Druhý hrací den přinesl turnaj pro mladší žáky. Účastnili se jej ale i odvážlivci z katetogrie elévů. Tontokrát se střetlo 5 týmů v turnaji 5+1 systémem každý s kažým a následným play-off. Pro mnoho omluvenek z řad obhájců loňského titulu ze Zbraslavi byla zapůjčena hráčů z Hagiboru i díky čemuž nakonec opětovně mohla Zbraslavská parta zvednout na hlavu Putovní pohár GM Jana Šika.

TURNAJ

1. místo ZBRASLAV & RADOTÍN s Hagiborem

2. místo Hagibor 2

3. místo Hagibor 1

DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Nejlepší brankář – Kryštof Holub

Nejlepší střelec – Alex Kubala

Nejlepší nahrávač – Viktor Trefil

Nejrychlejší driblér – Jiří Pucherna

STARŠÍ ŽÁCI 26.6.2021

Třetí hrací den přinesl bitvy starších žáků o ušatý pohár Tomáše Staňka. Všechny 4 týmy postoupily po základní skupině do playoff. Do finále se probojoval Hagibor 1 tvořený z mladších hráčů a Hagibor 2 složený z ostřílených 13 – 14 letých borců. Toto finále muselo být jako jediné utkání na celých HRÁCH rozhodnuté až v samostatných nájezdech, kde více zkušeností a chladnokrevnější koncovku předvedli kluci z Hagiboru 2.

TURNAJ

1. místo Hagibor 2

2. místo Hagibor 1

3. místo Zbraslav & Radotín

DOVEDNOSTNÍ SOUTĚŽE

Nejlepší brankář – Dominik Šimáň, Kryštof Holub

Nejlepší střelec – Marek Šimáň

Nejlepší nahrávač – Jan Juriš

Nejrychlejší driblér – Jan Juriš